Na tomto místě uvádíme aktuální přehled všech nabízených pracovních míst v PMS

Základní kvalifikační předpoklady uchazečů a přehled činností, které jsou předmětem výkonu činnosti úředníků a asistentů PMS jsou uvedeny v zákoně o PMS ZÁKON 257/2000 Sb.
Platové zařazení dle přílohy č. 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - bližší informace jsou sdělovány při případném výběrovém řízení.

Uchazeči, kteří jsou přijímáni do pracovního poměru PMS výhledově na dobu neurčitou (tedy ne jako zástup za mateřskou dovolenou), jsou vždy na počátku pracovního vztahu přijímáni na dobu určitou. Změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou nastává až po absolvování povinného vzdělávacího kursu a následném úspěšném splnění zkoušky.

V případě, že uchazeč získal požadované magisterské vzdělání humanitního směru v zahraničí pro funkci úředníka PMS, je předpokladem k zařazení do výběrového řízení nostrifikace (osvědčení o srovnatelnosti vzdělání). Toto osvědčení vydávají vysoké školy, které učí stejné či obdobné obory, jako je posuzovaný obor (blíže viz. §§ 89 a 90 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách).

PMS neregistruje uchazeče o zaměstnání jinak, než v souvislostí s přímým přihlášením se na konkrétní výběrové řízení

Probační a mediační služba vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Probační úředník PMS Litoměřice
na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (do 30. 9. 2019)
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru vysoké pracovní nasazení flexibilitu ochotu vzdělávat se bezúhonnost způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace
Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 27.06.2018 na e-mail: pillichmann@pms.justice.cz, nebo na adresu střediska PMS v Litoměřicích, Na Valech 525, 412 01.
Výběrové řízení se bude konat dne 03.07.2018 od 9:00 ve středisku PMS Litoměřice, 2. patro.
Kontakt
Probační a mediační služba
Mgr. Pavel Illichmann
Na Valech 525
412 01 Litoměřice
Nástup možný od 01.08.2018

Probační úředník – pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému (EMS)
Náplň práce
výkon činností úředníka PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení
specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (dále jen EMS) v soudním kraji
součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS
zakládání a editování údajů monitorované osoby v informačních systémech
nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele)
cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta
párování koncového zařízení s monitorovanou osobou
řešení bezpečnostních a provozních incidentů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium ve společenskovědní oblasti - úředník
bezúhonnost
vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
ochotu strpět práci v pohotovostním režimu o víkendech
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
ochotu cestovat
pozitivní vztah k technice
uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point
schopnost pracovat v týmu
zodpovědný a pečlivý přístup k práci
odolnost vůči stresu
ochotu vzdělávat se
technické dovednosti jsou vítány
Nabízíme
pracovní úvazek HPP
platová třída 9, po zkušební době a adaptačním programu 11, po absolvování kvalifikačních zkoušek 12, dle přílohy č. 2 nařízení vlády č. 341/2017
rizikový příplatek
práci na dobu neurčitou po úspěšném absolvování 3 měsíční zkušební doby a úspěšném absolvování kvalifikačního vzdělávacího kurzu
předpokládaný nástup dle dohody
zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání
5 dnů zdravotního volna
stravenky
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů dle z.č. 101/2000 Sb., zasílejte na email: jmottlova@pms.justice.cz nebo na adresu Střediska PMS: PhDr. Jana Mottlová, Ph.D., Středisko Praha, Na Míčánkách 1497/2, Praha 10, 100 83.

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Organizování a vykonávání dohledu nad obviněným, kontrola výkonu trestů nespojených s odnětím svobody, včetně uložených…
Slovník pojmů
Kontakty

Ředitelství

Hybernská 18

Praha 1

ID DS: raeaa5y

Další kontakty