Na tomto místě uvádíme aktuální přehled všech nabízených pracovních míst v PMS

Základní kvalifikační předpoklady uchazečů a přehled činností, které jsou předmětem výkonu činnosti úředníků a asistentů PMS jsou uvedeny v zákoně o PMS ZÁKON 257/2000 Sb.

Platové zařazení dle nař. vlády ČR č. 564/2006 Sb., příloha č. 2. - bližší informace jsou sdělovány při případném výběrovém řízení.

Uchazeči, kteří jsou přijímáni do pracovního poměru PMS výhledově na dobu neurčitou (tedy ne jako zástup za mateřskou dovolenou), jsou vždy na počátku pracovního vztahu přijímáni na dobu určitou. Změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou nastává až po absolvování povinného vzdělávacího kursu a následném úspěšném splnění zkoušky.

V případě, že uchazeč získal požadované magisterské vzdělání humanitního směru v zahraničí pro funkci úředníka PMS, je předpokladem k zařazení do výběrového řízení nostrifikace (osvědčení o srovnatelnosti vzdělání). Toto osvědčení vydávají vysoké školy, které učí stejné či obdobné obory, jako je posuzovaný obor (blíže viz. §§ 89 a 90 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách).

PMS neregistruje uchazeče o zaměstnání jinak, než v souvislostí s přímým přihlášením se na konkrétní výběrové řízení

PMS vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Probační úředník PMS Sokolov
na dobu neurčitou
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.), po ukončení kvalifikačního vzdělávacího kurzu zařazení do 12. platové třídy
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí zázemí stabilní organizace
Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 6. 2. 2017 na e-mail: lloskotova@pms.justice.cz  ,
Výběrové řízení se bude konat dne 8. února 2017 od 9:00 hodin na středisku PMS Sokolov, Jednoty 654 (2.patro).
Kontakt
Probační a mediační služba
středisko Sokolov
Mgr. Lenka Loskotová
Jednoty 654
356 01 Sokolov
gsm: 737 247 520
e-mail: lloskotova@pms.justice.cz
Nástup možný od 1. 3. 2017, nebo dle dohody

PR specialista / mezinárodní vztahy
Požadujeme
ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň bakalářského stupně
velmi dobrý psaný i mluvený projev v ČJ
samostatnost a dobré organizační schopnosti
přátelskou povahu týmového hráče/hráčky
výborné komunikační dovednosti
znalost anglického jazyka slovem i písmem alespoň na úrovni B1
zkušenost z novinářského, mediálního nebo PR prostředí výhodou
trestní bezúhonnost
Náplň práce
podpora a asistence tiskové mluvčí PMS
komunikace se zástupci médií
realizace komplexních mediálních projektů, koncepcí a komunikačních strategií
poskytování kvalifikovaných informací především masmédiím a široké veřejnosti o PMS (příprava tiskových zpráv a jejich distribuce)
práce na komunikačních kampaních a mediálních eventech určených pro veřejnost a média
pravidelný monitoring médií a tvorba a mediálních analýz
práce se sociálními sítěmi PMS
pomoc při řešení organizačních úkolů zadaných vedením PMS
správa agendy spojené s činností PMS na mezinárodním poli
pomoc při přípravě a zajištění mezinárodních projektů
zajištění účasti odborníků z PMS na mezinárodních akcích
koordinace programu zahraničních návštěv
Nabízíme
samostatnou, smysluplnou a kreativní práci v dynamickém a přátelském týmu
přípravu a realizaci zajímavých kampaní
možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
platové zařazení dle 12. platové třídy (dle přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
po zkušební době osobní příplatek
zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky, pružná pracovní doba
místo výkonu práce Praha 1
Písemné materiály požadované od uchazeče: strukturované CV, krátký motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb. zasílejte do 31. 1. 2017 na e-mail psimunova@pms.justice.cz, do předmětu uveďte: PR specialista / mezinárodní vztahy.
Nástup únor 2017 nebo dle dohody

Probační úředník PMS Olomouc
na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou
Požadujeme
ukončené magisterské vzdělání ve společenskovědním oboru
komunikační dovednosti
orientace v sociální a trestněprávní oblasti
bezúhonnost
práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
flexibilita
ochota vzdělávat se
spolehlivost
důslednost
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č.
564/2006 Sb.)
25 dnů dovolené
5 dní zdravotního volna
stravenky
příjemný pracovní kolektiv
Důležité informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 24.1.2017 včetně na e-mail: jzatloukal@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Olomouci, Studentská 7, 771 11 Olomouc.
První kolo výběrového řízení se bude konat dne 31.1.2017 v 8:00 v prostorách Krajského soudu Ostrava, pobočka Olomouc, Studentská 7 ve školící místnosti v přízemí. Již nebude zasílána pozvánka – pokud Vás po Vašem přihlášení nebudeme kontaktovat a nebudete informování o vyřazení z výběrového řízení pro nesplnění požadavků, dostavte se rovnou na první kolo výběrového řízení.
Druhé kolo pro úspěšné uchazeče z kola prvního se uskuteční ještě týž den! K výběrovému řízení si přineste výpis z rejstříku trestů.
Kontakt
Mgr. Jiří Zatloukal
Studentská 7
771 11 Olomouc
Nástup možný od 15. 2. 2017

Probační úředník PMS Benešov
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru vysoké pracovní nasazení flexibilitu ochotu vzdělávat se bezúhonnost způsobilost k právním úkonům znalost práce na PC řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
564/2006 Sb.)po osvědčení osobní hodnocení
stravenky
Strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů dle z.č. 101/2000 Sb., posílejte do 30. 1. 2017 na email: jpohunkova@pms.justice.cz, do předmětu uveďte VŘ – PMS Benešov – probační úředník.
Kontakt
Bc. Jitka Pohunková
Pověřená ved. střediska
Probační a mediační služba ČR
stř. Benešov
Poštovní 2079
256 01 Benešov
tel. +420 317 724 840
Nástup 1. březen 2017
Výběrového řízení se uskuteční na středisku PMS Benešov. Termín výběrového řízení je 9.2.2017.

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Organizování a vykonávání dohledu nad obviněným, kontrola výkonu trestů nespojených s odnětím svobody, včetně uložených…
Slovník pojmů
Kontakty

Ředitelství

Hybernská 18

Praha 1

ID DS: raeaa5y

Další kontakty