Na tomto místě uvádíme aktuální přehled všech nabízených pracovních míst v PMS

Základní kvalifikační předpoklady uchazečů a přehled činností, které jsou předmětem výkonu činnosti úředníků a asistentů PMS jsou uvedeny v zákoně o PMS ZÁKON 257/2000 Sb.

Platové zařazení dle nař. vlády ČR č. 564/2006 Sb., příloha č. 2. - bližší informace jsou sdělovány při případném výběrovém řízení.

Uchazeči, kteří jsou přijímáni do pracovního poměru PMS výhledově na dobu neurčitou (tedy ne jako zástup za mateřskou dovolenou), jsou vždy na počátku pracovního vztahu přijímáni na dobu určitou. Změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou nastává až po absolvování povinného vzdělávacího kursu a následném úspěšném splnění zkoušky.

V případě, že uchazeč získal požadované magisterské vzdělání humanitního směru v zahraničí pro funkci úředníka PMS, je předpokladem k zařazení do výběrového řízení nostrifikace (osvědčení o srovnatelnosti vzdělání). Toto osvědčení vydávají vysoké školy, které učí stejné či obdobné obory, jako je posuzovaný obor (blíže viz. §§ 89 a 90 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách).

PMS neregistruje uchazeče o zaměstnání jinak, než v souvislostí s přímým přihlášením se na konkrétní výběrové řízení

PMS vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Probační úředník PMS Havlíčkův Brod
zástup za MD/RD
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace
Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 23.10.2017 na e-mail: jkoubkova@pms.justice.cz,  nebo na adresu střediska PMS v Havlíčkově Brodě (Smetanovo nám. 279, 580 01 Havlíčkův Brod).
Výběrové řízení se bude konat dne 02.11.2017 od 9:00 hodin ve středisku PMS Havlíčkův Brod.
Kontakt
Probační a mediační služba
Mgr. Jana Koubková
Smetanovo nám. 279
580 01 Havlíčkův Brod
Informace lze žádat telefonicky: 608 606 822
Nástup možný od 01.12.2017

Probační a mediační služba vyhlašuje v rámci projektu Proč zrovna já? II výběrové řízení na pozici:
Poradce pro oběti pro lokalitu Chomutov
Náplň práce
realizace telefonické, emailové a osobní poradenství, s tím související studium  odborných podkladů pro daný případ
realizace doprovodů, zprostředkování účasti oběti v restorativních programech
iniciace a spolupráce na multidisciplinárních setkáních v dané lokalitě
vedení záznamů k poradenství (záznamové archy), jako podklad pro zpracování studie potřeb obětí
účast na vzdělávacím kurzu
intervize a individuální konzultace s odbornými regionálními konzultanty – klientské kazuistiky, multidisciplinární týmy
zkvalitňování vzájemné spolupráce členů regionálních multidisciplinárních týmů pro oběti
spolupodílení se na vzdělávání zaměstnanců státní správy a pracovníků pomáhajících profesí ve spolupráci s odborným regionálním konzultantem
Požadujeme
vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání humanitního směru
zodpovědný a pečlivý přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, empatie, psychická odolnost;
dobré organizační a komunikační schopnosti,
dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
spolehlivost a samostatnost, týmová práce;
bezúhonnost
flexibilitu
praxe v oboru výhodou (nikoli podmínkou)
Nabízíme
úvazek 0,4 na pracovní smlouvu na dobu určitou (do 30. 4. 2020)
platové zařazení dle 12. platové třídy (dle přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
po zkušební době osobní příplatek
nástup možný ihned,
rozmanitou a zodpovědnou samostatnou práci
zajímavé platové ohodnocení
5 dnů zdravotního volna,
stravenky
Písemné materiály požadované od uchazeče (motivační dopis max. 1 strana A4, strukturované CV a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb.) zasílejte do 15.10.2017 na email:msirotkova@pms.justice.cz. Ve svojí reakci uveďte název pozice Poradce pro oběti 0,4 Chomutov.

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Mimosoudní jednání řízené prostředníkem, mediátorem, za účelem řešení sporu mezi obviněným a poškozeným. Činnost…
Slovník pojmů
Kontakty

Ředitelství

Hybernská 18

Praha 1

ID DS: raeaa5y

Další kontakty