Na tomto místě uvádíme aktuální přehled všech nabízených pracovních míst v PMS

Základní kvalifikační předpoklady uchazečů a přehled činností, které jsou předmětem výkonu činnosti úředníků a asistentů PMS jsou uvedeny v zákoně o PMS ZÁKON 257/2000 Sb.

Platové zařazení dle přílohy č. 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - bližší informace jsou sdělovány při případném výběrovém řízení.

Uchazeči, kteří jsou přijímáni do pracovního poměru PMS výhledově na dobu neurčitou (tedy ne jako zástup za mateřskou dovolenou), jsou vždy na počátku pracovního vztahu přijímáni na dobu určitou. Změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou nastává až po absolvování povinného vzdělávacího kursu a následném úspěšném splnění zkoušky.

V případě, že uchazeč získal požadované magisterské vzdělání humanitního směru v zahraničí pro funkci úředníka PMS, je předpokladem k zařazení do výběrového řízení nostrifikace (osvědčení o srovnatelnosti vzdělání). Toto osvědčení vydávají vysoké školy, které učí stejné či obdobné obory, jako je posuzovaný obor (blíže viz. §§ 89 a 90 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách).

PMS neregistruje uchazeče o zaměstnání jinak, než v souvislostí s přímým přihlášením se na konkrétní výběrové řízení

Probační a mediační služba podporuje rovnost mužů a žen a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

Probační a mediační služba vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
Probační úředník PMS Karlovy Vary – úvazek 0,5
na dobu určitou do 30. 4. 2020
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)
po osvědčení osobní hodnocení
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace
Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 21.12.2018 na e-mail: mschaferova@pms.justice.cz, nebo na adresu střediska PMS Karlovy Vary, Dr. D. Bechera 24, Karlovy Vary, 360 01.
Výběrové řízení se bude konat dne 3. 1. 2019 na středisku PMS Karlovy Vary.
Kontakt
Probační a mediační služba
Mgr. Martina Schäferová
Dr. D. Bechera 24
360 01 Karlovy Vary
Nástup možný od 01.02.2019

Specialista veřejných zakázek
na dobu neurčitou s možností zkráceného úvazku
Náplň práce
Komplexní zajištění zadávacího řízení veřejných zakázek a administrace veřejných zakázek, zejména:
všeobecná právní agenda organizační složky státu
řešení externích smluvních vztahů
právní podpora v oblasti veřejných zakázek - spolupráce s administrátory veřejných zakázek
spolupráce na tvorbě vnitřních procesně-právních postupů
právní podpora jednotlivých pracovišť (zejména občanské a trestní právo)
Požadujeme
VŠ/SŠ se zkušenostmi alespoň 1 rok
Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a souvisejících právních předpisů
Praxi s administrací veřejných zakázek včetně zkušenosti s elektronickým zadáváním veřejných zakázek výhodou
Znalost práce s Word a Excel
Spolehlivost a přesnost
Ochota vzdělávat se
Bezúhonnost
Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost
Znalost zákona č.218/2000 Sb., a zák. č. 219/0000 Sb., výhodou
Zkušenost s projekty EU výhodou
Nabízíme
příjemné přátelské a podporující pracovní prostředí v centru Prahy
zajímavou a různorodou pracovní náplň
možnost seberealizace a odborného růstu
zajímavé finanční ohodnocení
pracovní poměr na dobu neurčitou
5 dní sick days + 1 den studijní volno
Značná flexibilita v rámci pružné pracovní doby
možnost odborného vzdělávání
stravenky
další zajímavé finanční i nefinanční benefity
možnost občasné práce z domova
Strukturovaný životopis s datem možného nástupu zasílejte nejpozději do 31.12.2018 na e-mail tbrodova@pms.justice.cz
Kontakt
Ing. Taťána Brodová
Senovážné náměstí 995/1
11000 Praha 1
+420 261 002 533
Nástup dle dohody

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Mimosoudní jednání řízené prostředníkem, mediátorem, za účelem řešení sporu mezi obviněným a poškozeným. Činnost…
Slovník pojmů
Kontakty

Ředitelství

Praha 1

ID DS: raeaa5y

Další kontakty