cs

Setkání s veřejností v Českém Krumlově představilo každodenní práci probačních pracovníků

Tour Probační a mediační služby - Český Krumlov

Zastávka Tour Probační a mediační služby v Českém Krumlově, která se uskutečnila ve středu 19. dubna 2023, poodkryla každodenní náročnou práci probačních pracovníků. Návštěvníci akce měli možnost vyslechnout si příběhy klientů Služby, ať už pachatelů či obětí, a dozvědět se o celé šíři našich činností na poli restorativní justice. Zájemcům bylo mj. předvedeno, jak probíhá testování na případné užití alkoholu či drog.

Dotazy účastníků se týkaly trestů domácího vězení, obecně prospěšných prací a také nově zřízeného Probačního domu. Další zájem budily počty odsouzených a obětí, s nimiž středisko pracuje a rovněž nejčastější typy trestné činnosti, která se odehrává v okolí a při jejímž řešení pomáhá Probační a mediační služba.

Děkujeme neziskové organizaci ICOS Český Krumlov, o.p.s., se kterou Probační a mediační služba dlouhodobě spolupracuje, za poskytnutí prostoru a podporu akce.

Střediska Praha, Praha - východ a Praha - západ změnila svoji adresu. Nově sídlí Na Míčánkách 1497/2A. Praha 10, 100 83.