cs

Česká republika má své zastoupení na mezinárodní konferenci v Gruzii

Konference „Innovations in the Rehabilitation Process of Inmates and Probationers“ v gruzínském Tbilisi

Ředitelka Probační a mediační služby PhDr. Andrea Matoušková je členkou delegace, která v těchto dnech zastupuje Českou republiku na konferenci „Innovations in the Rehabilitation Process of Inmates and Probationers“ v gruzínském Tbilisi. Tématem setkání je například digitální transformace v trestním systému, efektivní provádění probace s cílem posílit úspěšnost začleňování pachatelů zpět do běžného života nebo účinnost resocializačních – rehabilitačních programů v procesu úspěšného návratu z věznice. Pro účastníky konference jsou zároveň připraveny návštěvy Vězeňského zařízení č. 16, návštěva Ženské věznice č. 5 a Zařízení pro veřejné služby.

Česko na jednání dále reprezentují zástupci Vězeňské služby České republiky genmjr. Mgr. Simon Michailidis, MBA, plk. Mgr. Zdeněk Herman, Ing. Jaroslav Myšička a kpt. Tereza Matys Mochanová. Za Ministerstvo spravedlnosti České republiky se konference účastní náměstek ministra Mgr. Antonín Stanislav, PhD. Díky řadě podnětných setkání je spolupráce mezi Gruzií a Českou republikou slibně započata.

Střediska Praha, Praha - východ a Praha - západ změnila svoji adresu. Nově sídlí Na Míčánkách 1497/2A. Praha 10, 100 83.