Probační úředník – středisko Pardubice 2x

Náplň práce

Výkon činností úředníka Probační a mediační služby je daný zákonem č. 257/2000 Sb. o Probační a mediační službě. Provádění probačních a mediačních činností v rámci platných právních předpisů a interních předpisů organizace. Realizace činností směřujících k mediaci či jinému restorativnímu programu. Realizace probace na pokyn orgánů činných v trestním řízení. Poradenská, výchovná a kontrolní činnost u dospělých, mladistvých pachatelů trestné činnosti i dětí mladších 15 let. Poskytování odborné pomoci a právních informací obětem trestných činů. Další související činnosti. Zaškolení je samozřejmostí. Máme propracovaný interní vzdělávací systém.

Co od Vás očekáváme

Výhodou orientace v sociální a trestně právní oblasti.

Co Vám můžeme nabídnout

1x doba neurčitá, úvazek 0,75 s možností navýšení na 1,0 v následujícím roce.

1x doba neurčitá, plný pracovní úvazek.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 11.04.2023 na email: kjenikova@pms.justice.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční na středisku PMS Pardubice. Termín výběrového řízení bude vybraným kandidátům upřesněn.

Kontakt Mgr. Karolína Jeníková, tel. 720 970 392, mail: kjenikova@pms.justice.cz, Probační a mediační služba, 17. listopadu 237, 530 02 Pardubice, www.pmscr.cz.

Nástup od 01.05.2023 nebo dle dohody.