Probační úředník – středisko Jablonec na Nisou

Stručná náplň práce

vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Požadované vzdělání

ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru.

Požadované znalosti a dovednosti

vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Výhodou

orientace v sociální a trestně – právní oblasti.

Nabízíme

zázemí stabilní organizace, platová třída 11. (po zapracování, 12. PT), rizikový příplatek, osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.

Další informace

strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 21.07.2022 do 12:00 hodin na e-mail: ssobotik@pms.justice.cz. Výběrového řízení se uskuteční ve středisku Probační a mediační služby Jablonec n. Nisou, dne 26.07.2022 od 9:00 hodin (časová náročnost pro uchazeče cca 3 hodiny).

Kontakt

Probační a mediační služba, Podhorská 62, 466 01 Jablonec nad Nisou tel.: 737 244 486, email: ssobotik@pms.justice.cz

Nástup

srpen 2022 nebo dohodou.