Probační úředník – středisko Chrudim

Požadujeme: ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, orientace v sociální a trestně – právní oblasti výhodou, spolehlivost, důslednost.

Nabízíme: platová třída 11., po zapracování (zpravidla po zkušební době) 12. platová třída, po osvědčení osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, stravenky, přátelské a podporující pracovní prostředí zázemí stabilní organizace.

Náplň práce: vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb. o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Další informace: strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 18.10.2021 na e-mail: lsedova@pms.justice.cz, nebo na adresu Probační a mediační služba, Poděbradova 909, 537 01 Chrudim, k rukám Mgr. Lenky Šedové. Výběrové řízení se uskuteční dne 20.10. 2021, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt: Probační a mediační služba, Mgr. Lenka Šedová, lsedova@pms.justice.cz, 731 692 767, Poděbradova 909, 537 01 Chrudim.

Nástup možný ihned.