Odborně administrativní asistent – středisko Praha

Stručná náplň práce

vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Požadované vzdělání

ukončené středoškolské vzdělání humanitního směru.

Požadované znalosti a dovednosti

věk min. 21 let vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Výhodou

orientace v sociální a trestně – právní oblasti, zkušenosti se sociální prací.

Nabízíme

zázemí stabilní organizace, platová třída 9, rizikový příplatek, osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.

Další informace

strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 30.06.2022 na e-mail: jmottlova@pms.justice.cz. Výběrového řízení se uskuteční na středisku Probační a mediační služby Praha, termín bude upřesněn.

Kontakt

Probační a mediační služba Praha, Na Maninách 876/7, Praha 7, 170 00 Praha, PhDr. Jana Mottlová, tel.: 778 530 357, email: jmottlova@pms.justice.cz.

Nástup

v červenci 2022 nebo dohodou.