Odborně administrativní asistent – středisko Olomouc

Stručná náplň práce

vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Požadované vzdělání

ukončené středoškolské vzdělání humanitního směru.

Požadované znalosti a dovednosti

vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Výhodou

orientace v sociální a trestně – právní oblasti, zkušenosti se sociální prací.

Nabízíme

zázemí stabilní organizace, platová třída 9, rizikový příplatek, osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.

Další informace

strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 9.12.2021 na e-mail: tmrazkova@pms.justice.cz. Termín výběrového řízení je 13.12.2021 na středisku Probační a mediační služby Olomouc.

Kontakt

Probační a mediační služba Olomouc, Mozartova 100/4, 779 00 Olomouc, Mgr. Taťána Mrázková, tel.: 773 783 681, email: tmrazkova@pms.justice.cz.

Nástup

v lednu 2022 nebo dohodou.

Informace pro klienty středisek Praha, Praha východ, Praha-západ. Střediska se přestěhovala.

Od 15. 11. 2021 je najdete na adrese Na Maninách 876/7, Praha 7.