Odborně administrativní asistent – pracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému v Jihočeském soudním kraji – středisko Strakonice

Stručná náplň práce

výkon činností asistenta Probační a mediační služby daných zákonem č. 257/200 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy elektronického monitorovacího systému (perspektivně), specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (perspektivně)

Požadované vzdělání

ukončené středoškolské vzdělání humanitního směru, věk min. 21 let

Požadované znalosti a dovednosti

vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, odolnost vůči stresu, kladný vztah k technice, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Výhodou

orientace v sociální a trestně – právní oblasti, zkušenosti se sociální prací

Nabízíme

zázemí stabilní organizace, platová třída 9, rizikový příplatek, osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění, doba určitá do 31.12.2022 s možností prodloužení

Další informace

strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 14.2.2022 na e-mail: mpilny@pms.justice.cz. Termín výběrového řízení je 16.2.2022 v 10:00 hodin na středisku Probační a mediační služby Strakonice.

Kontakt

Probační a mediační služba České Budějovice, Lannova třída 117/63, 370 01 České Budějovice, Mgr. Martin Pilný, tel.: 737 231 286, email mpilny@pms.justice.cz.

Nástup

28.2.2022 nebo dohodou.