Administrátor projektu Zpátky do života – Praha

Projekt: Zpátky do života https://www.pmscr.cz/pdp3-zpatky-do-zivota/

Stručná náplň práce

administrátor projektu zajišťuje administrativní agendu spojenou s organizováním a realizací projektu Zpátky do života, založení a vedení svěřené projektové dokumentace, řádná administrace všech projektových materiálů a dokumentů, evidence, zpracování a archivace pracovních výkazů, pracovních smluv, cestovních příkazů, metodická podpora členů realizačního týmu při vedení stanovených projektových agend a dokumentace, administrativní podpora projektovému, finančnímu manažerovi a odbornému garantovi.

Požadované vzdělání

vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání.

Požadované znalosti a dovednosti

organizační schopnosti, samostatnost, proaktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost, trestní bezúhonnost, PC gramotnost.

Výhodou

zkušenosti s projekty financovanými z operačních programů, znalost pracovněprávní agendy.

Nabízíme

zařazení v platové třídě 11[1], struktura platu: základní plat (od 22 980 Kč až 33 790 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době, plný úvazek, případně zkrácený, min. však 0,7 úvazek, práce na dobu určitou do 30. dubna 2024, příspěvek na stravování formou stravenek, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, 1 den studijního volna, místo výkonu práce: Praha, pravidelné pracoviště: Praha (ředitelství Probační a mediační služby, Senovážné náměstí), zázemí stabilní organizace, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem prosím zasílejte nejpozději do 03.06.2022 na e-mail: mfrydrychova@pms.justice.cz. Výběrové řízení proběhne do 14 dnů po ukončení přijímání přihlášek do výběrového řízení, vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Kontakt

Kateřina Vojkůvková, Tel. 773 783 361, Email: kvojkuvkova@pms.justice.cz, Ředitelství Probační a mediační služba, Senovážné náměstí 995/1, 110 00 Praha 1

Nástup

od 01.07. 2022 nebo dohodou