Administrativní asistent – středisko Mladá Boleslav

Stručná náplň práce

Administrativní práce ve smyslu zákona č. 257/2000Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Požadované vzdělání

ukončené středoškolské vzdělání v oblasti společenskovědní

Požadované znalosti a dovednosti

věk min. 21 let vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC – uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.

Nabízíme

zázemí stabilní organizace, platová třída 8, rizikový příplatek 750,-, po osvědčení osobní příplatek, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.

Další informace

strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 12.08.2022 na e-mail: jhradiskahorakova@pms.justice.cz . Výběrového řízení se uskuteční na středisku Probační a mediační služby Mladá Boleslav, v týdnu od 22.08.2022 (přesný termín bude oznámen do konce července 2022)

Kontakt

Probační a mediační služba Mladá Boleslav, S. K. Neumanna 544, 293 01  Mladá Boleslav, budova Okresního státního zastupitelství v Mladé Boleslavi; email: jhradiskahorakova@pms.justice.cz.

Nástup

01.09.2022 nebo dohodou