Napsali o nás

Nechci být obětí. Volná místa se rychle zaplnila

Publikováno: 04.10.2017

Obrovský zájem o účast vyvolal dvanáctý ročník projektu Nechci být obětí, který realizuje Městská policie Zlín. Nabídnutá místa byla obsazena během několika dní.

„Těší nás to. Ten zájem je důkazem, že si tento projekt vybudoval dobré jméno a je pro účastnice využitelný v praxi,“ konstatoval Milan Kladníček, ředitel MP Zlín. Cílovou skupinou projektu Nechci být obětí jsou ženy různého věku, které jsou zaměstnány na pozicích, kde se mohou stát terčem útoku, například pracovnice charitativních organizací, oběti trestných činů nebo domácího násilí. Během pěti lekcí se seznámí se základy sebeobrany, naučí se obranné strategie a použití technických obranných prostředků. „V teoretické části se dotknou právní problematiky i sociální oblasti, hodně se dozví i z psychologie,“ doplnil Milan Kladníček. Lekce začnou v polovině října a skončí v polovině listopadu. Pro účastnice je zdarma. Kromě MP Zlín se na realizaci projektu podílí i další organizace, například Intervenční centrum Zlín nebo Probační a intervenční služba České republiky.

parlamentnilisty.cz PV

Všechny články

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Organizování a vykonávání dohledu nad obviněným, kontrola výkonu trestů nespojených s odnětím svobody, včetně uložených…
Slovník pojmů
Kontakty

Probační a mediační služba

Ředitelství

Senovážné náměstí 995/1

Praha 1

ID DS: raeaa5y

 

Další kontakty