Napsali o nás

Běh se žlutou stužkou se přesouvá na prosinec

Publikováno: 02.10.2020

Ve čtvrtek 8. října 2020 se měl v Aktivním lesoparku Řepy uskutečnit v pořadí již pátý, jubilejní ročník Běhu na podporu integrace lidí s trestní minulostí , Yellow Ribbon Run (YRR). S ohledem na stávající epidemiologickou situaci související s pandemií onemocnění Covid-19 však byla akce přeložena na sobotu 5. prosince 2020. Začátek je naplánován na 11. hodinu.
Cílem projektu Yellow Ribbon Run (YRR) je bořit předsudky, dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život, přispět k prevenci kriminality, snížení recidivy a větší bezpečnosti ve společnosti. Pod heslem „Uteč předsudkům“ se jej účastní nejen úspěšně integrovaní běžci, běžci ze státních institucí či neziskových organizací a firem, ale i „fandové“ – jednotlivci.
Iniciátorkou projektu je ředitelka Věznice Kuřim Gabriela Slováková, která pro něj získala další spolupořadatele – Vězeňskou službu ČR, RUBIKON Centrum a Probační a mediační službu.
Letošní, jubilejní ročník nabídne účastníkům několik novinek
poběží se v přírodě – v lesoparku
poběží se tradiční štafetový běh
děti si užijí samostatný běh a dětské hřiště
v rámci doprovodného programu čeká účastníky spousta zábavy, hudební doprovod i skvělé občerstvení
oslava běžeckých úspěchů proběhne na afterparty pod korunami stromů!
Více informací najdete na speciálním webu projektu www.yellowribbon.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/yellowribbonrun/ či na Instagramu www.instagram.com/yellowribbonrun/
P. S. Žlutá stužka na dresech běžců je symbolem naděje na druhou šanci bývalých vězňů a vychází z písně „Tie a Yellow Ribbon Round the Old Oak Tree“ Tonyho Orlanda.

advokatnidenik.cz

Všechny články

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Víte co je
Organizování a vykonávání dohledu nad obviněným, kontrola výkonu trestů nespojených s odnětím svobody, včetně uložených…
Slovník pojmů
Kontakty

Probační a mediační služba

Ředitelství

Senovážné náměstí 995/1

Praha 1

ID DS: raeaa5y

 

Další kontakty

 

Chystáme pro vás nový web.


Přecházíme na nový vizuální styl.


Již brzy.

 

Nyní budete přesměrování zpět.